środa, 29 sierpnia 2012

Informacja !

Słoneczka moje, które tu goszczą i przypadł im blog do gustu. Proszę wejdźcie tutaj: KLIK i po prawej stronie jest: Bardziej przemawia do mnie twórczość. " I jeśli CHCECIE, - bo nie namawiam, zagłosujcie właśnie na mnie. Byłabym wam tak niezmiernie wdzięczna. Jeśli uda mi się wygrać, to przyrzekam, że do poniedziałku będzie nowy rozdział. A co tam, warjat ze mnie.

DODAJE TEŻ Z WIELKIEJ GÓRY, BO TROSZECZKĘ ŹLE ZOSTAŁO ZROZUMIANE TO CO NAPISAŁAM POWYŻEJ, PO PIERWSZE, NIE MAM NIC PRZECIWKO KRYTYCE DO MNIE.  ROZDZIAŁ NA BLOGU POJAWIĆ SIĘ MUSI, NIE WAŻNE CZY WYGRAM, CZY NIE. LICZY SIE DLA MNIE TO, ŻE JESTEŚCIE PO PROSTU. I POWTARZAM, CZERPIE I CZERPAĆ BĘDĘ INSPIRACJE Z DWÓCH DZIEWCZYN, KTÓRE TRAFIŁY W MOJE SERCE I PORUSZYŁY JE TAK, ŻE POSTANOWIŁAM PISAĆ TEGO BLOGA. DZIĘKUJĘ IM ZA TO, PONIEWAŻ, TERAZ OPISUJĄC JAKIEŚ SCENKI, PISZE W TYM SŁOWNICTWIE. I ZASTANAWIAM SIĘ, JAK ONE BY TO OBRAŁY W CAŁOŚĆ. JEŻELI JBluvsBabycakes WYGRA, BĘDĘ RÓWNIE SZCZĘŚLIWA. JESZCZE CO, NIGDY IM NIE DORÓWNAM, NIGDY. PONIEWAŻ ONE MAJĄ TALENT, KTÓRY BYŁ GŁĘBOKO W ICH CUDOWNYCH SERCACH.  - i tak to wszystko wygląda.. Dziękuję za każde wsparcie.


13 komentarzy:

 1. Następna bitwa, w której JBluvsBabycakes NIE odezwała się ani słowem, a jej przeciwniczka namawia do głosowania, i to jeszcze szantażem! Wielkie brawa dla takiej autorki, która posuwa się do TAKICH środków. Myślałam, że to Kitty używa niedozwolonych środków. Najwidoczniej się myliłam. Jesteś jeszcze gorsza. A a propo twojej twórczości - strasznie przypomina twórczość JBluvsBabycakes, albo Alevue. A zarówno jedna, jak i druga dziewczyna piszą tak od dłużej. A z tego, co zdążyłam zauważyć rozmawiałaś z jedną, jak i z drugą. Tak więc, wielkie brawa. Monika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie użyłam tutaj żadnego szantażu, przepraszam Cię bardzo. Poprosiłam tylko by na mnie zagłosowały JEŚLI podoba im się blog. O czym Ty piszesz ? Nie masz żadnych podstaw też, by mnie obrażać. Co do mojego pisma, w żaden sposób nie jest podobne do JBluvsBabycakes czy Alevye - ponieważ to one mnie zainspirowały i TO od nich właśnie się uczę. I jak najbardziej nie porównuje się ani NIE mam zamiaru się porównywać do nich. Bo one piszą dłużej owszem i mają o wiele, wiele lepszy talent ode mnie. No nie ukrywajmy się. A Czy JBluvsBabycakes - nie odezwała się, to juz jej sprawa. Czy popełniłam jakąś zbrodnie ? Nie, nic nie zrobiłam . Dziękuję.

   Usuń
 2. Anonimie nie zgdazam się z tobą. Dziewczyna tylko poprosiła, żeby na nią głosować. Co jest w tym złego? Chce zeby jej czytelnicy wiedzieli ze bierze udział w takim konkursie. Całkiem cię nie rozumiem ''Moniko''. nie martw się dziewczyno, głowa do góry i zapraszam do mnie na nowy rozdział (ostatni ci sie podobał wiec mysle ze ten tez) a i zapraszam do obserwowania:
  http://onedirection-moments-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby tylko poprosiła, zrozumiałabym. Ale ona zaszantażowała. Po co robić konkursy, w których podstawą wygranej jest szantaż? Monika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi Ci zapewne o rozdział. A więc wytłumaczę Ci. On tak czy siak został by dodany, bo pisać muszę, zarówno dla siebie - bo to uwielbiam, jak i dla czytelniczek. Nawet mi na myśl nie przyszło by kogokolwiek szantażować.

   Usuń
 4. Wszystko ładnie, pięknie, ale nie krzycz, proszę. Słyszę dobrze, jak inni również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie krzyczałam, chciałam tylko to wszystko podkreślić. ; )
   Ale przepraszam za CapsLock'a .

   Usuń
  2. Nie no, spoczi. Po prostu wiesz, raczej odnosi się takie wrażenie, jak ktoś używa capslocka. ;p

   Usuń
 5. Oj kłócicie się jak stare baby ;d Zagłosowałam na Ciebie i nie mogę się doczekać rozdziału. Dziękuje, pozdrawiam ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. okej, zagłosowałam na ciebie :) x

  hej, widziałam że zostawiłaś bardzo miły komentarz u mnie pod rozdziałem. wywnioskowałam, że blog ci się spodobał, więc chciałabym cię poinformować że nowy rozdział jest u mnie. liczę na szczery komentarz :) x http://one-thing-one-band-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie ten nowy rozdział?

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już czytacie, to proszę skomentujcie, bo jest to dla mnie bardzo ważne .